co e-on tají Od 1.1.2009 platí nové ceny za elektřinu. Každý si může nahlásit stav elektriměru k tomuto datu sám, nebo jinak mu e-on naúčtuje novou cenu poměrnou částkou. Není tajemstvím, v čí prospěch. Kdo z vás máte o toto zájem, zasílám odkaz:http://www.eon.cz/cs/customers/citizen/customer_service/electrometer/index.shtml